default-logo
Tel.: +421 910 855 888 | info@nabytokmirek.sk

Záhradný nábytok z dreva

Záhrada v mnohých ľuďoch evokuje miesto pokoja, oddychu a relaxu. Pre umocnenie týchto momentov je potrebné si ich vychutnať na kvalitnom záhradnom nábytku. Záhradný nábytok od spoločnosti MIREK predstavuje všetko, čo kvalitný nábytok predstavovať má. Tento popredný výrobca záhradného nábytku na Slovensku a Čechách garantuje vysokú kvalitu z prvotriednej dreviny, moderný nadčasový dizajn, a samozrejme priaznivú cenu.

Vybrať si môžete z masívnych drevín ako je dub, borovica, smrek poprípade meranti. Každý z týchto drevín disponuje odlišnou farbou ako aj odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

Lacná záhradná súprava

Lacná záhradná súprava

Nábytok z dubu do záhrady

Záhradný nábytok z masívneho dubu už na prvý pohľad vzbudzuje dojem vysokého luxusu. Svojim precíznym ručným opracovaním sa kladie dôraz na samotnú podstatu dreva, kde dokonale vynikne jeho prirodzená drevo kresba. Aj preto sa dokonale hodí do záhrady alebo terasy. Keďže sa jedná o dub nemusíte sa obávať rýchleho opotrebenia alebo zničenia. Tento set je pripravený vám slúžiť celý život.

O kategóriu nižšie je borovicový masív. Ten zaujme svojou krásnou medovou farbou. Keďže sa jedná o mäkšie drevo aj manipulácia s ním je pomerne jednoduchšia. Pri správnej údržbe vám však dokáže slúžiť rovnako kvalitne celý život.

Moderná záhradná súprava

Moderná záhradná súprava

Záhradné sedenie

Za zmienku jednoznačne stojí aj záhradné sedenie z meranti. Meranti je drevina z ďalekých trópov. Keďže je zvyknutá na vlhké prostredie ani v našich podmienka nebude mať problém s dažďom či ostrím letným slnkom. Ošetrenie tohto sedenia je skutočne veľmi jednoduché, meranti je vo svojej podstate odolné voči plesniam, či drevo kaziacemu hmyzu, čiže na údržbu postačí mokrá handra.

Neváhajte a oslovte skutočného odborníka na záhradný nábytok. Pridajte sa aj vy k širokej skupine ľudí, ktorí si už naše produkty zakúpili a zamilovali si ich. Sme hrdí na našu dlhoročnú prax a na tím ľudí, ktorí svojej práci skutočne rozumejú. Aj vďaka tomu môžeme vám, našim zákazníkom, ponúknuť kvalitu na prvotriednej európskej úrovni.

Mohlo by vas zaujímat