default-logo
Tel.: +421 910 855 888 | info@nabytokmirek.sk

Prenájom autožeriavov

Práca s ťažkými bremenami si vyžaduje dokonalú prípravu, spoľahlivý stroj ako aj odbornú manipuláciu. Spoločnosť REFAL prichádza na pomoc a ponúka moderné riešenie ako aj špičkovú technológiu v podobe autožeriavov.  Autožeriavy ako kombinácia nákladného automobilu a žeriavu umožňuje jednoduchší pohyb, tým pádom ho môžete využiť aj v ťažko dostupnom teréne. Môžete ich využiť na stavbu rôznych stožiarov, kostolov, vyhliadkových veži, ukladanie poprípade sťahovanie rôznych strojov ako aj pri montáži rôznych oceľových hál. Ich nosnosť je od 20 do 200 ton. Prenájom žeriavov od spoločnosti REFAL je správnym krokom pre tých, ktorý potrebujú nad-rozmerný náklad zložiť, preložiť poprípade odviesť.  Okrem toho vám garantujeme aj odbornú konzultáciu, či obhliadku terénu kvalifikovaným pracovníkom. Náš odborný tím je pripravený vám vyhovieť v každej situácií a nájsť najvhodnejšie riešenia

Pracovné plošiny

Nie len autožeriavy, ale rovnako ani práca vo výškovom teréne pre vás už nemusí byť žiadny problém. Naša spoločnosť ponúka aj prenájom pracovných plošín. Prenájom plošín je rýchla a skutočne veľmi jednoduchá voľba pokiaľ ste sa rozhodli zatepľovať, opravovať fasády domov, či vykonávať iné opravné alebo revízne práce. Sme si vedomí, že čas sú peniaze a tak sa nemusíte obávať zdĺhavého spojazdnenia pracovnej plošiny. Naše plošiny, vďaka svojej nízkej hmotnosti, môžete jednoducho presúvať pričom ich montáž vám nezaberie viac ako 5 minút. Každá z plošín disponuje akumulátorovým pohonom bez nežiaducich výfukových plynov, tým pádom ich môžete okrem exteriéru používať aj v interiéry.

Refal Kvalita a spoľahlivosť vždy keď to potrebujete

Spoločnosť REFAL je kvalitným spoločníkom pri vašich stavbách opravách, či iných prácach, ktoré si vyžadujú ťažkú techniku. Prenájom plošín, autožeriavov poprípade autodoprava sú vám k dispozícií za veľmi priaznivé ceny. Neváhajte preto a oslovte náš tím špecializovaných pracovníkov, ktorý sú pripravený zodpovedať vaše otázky.

Kontakt : REFAL Slovakia s.r.o.

Web : http://www.refal.sk/

Člnková 2469/38
Košice 040 01
Slovenská republika

e-mail: refal@refal.sk
mobil: 00421 (0)907575230

Mohlo by vas zaujímat