default-logo
Tel.: +421 910 855 888 | info@nabytokmirek.sk

 

ARD Projekt – ateliér rodinných domov

 

Kto sme, čo robíme , odkiaľ ideme a kam smerujeme…..

ARD Projekt je ateliér architektúry so sídlom v Bratislave, založený v roku 2002, ktorý dnes združuje a zastupuje štyri spoločnosti a špecializuje sa na komplexné poskytovanie služieb v oblasti architektúry a v projektovaní a realizácii pozemných stavieb s hlavným dôrazom na rodinné domy.

Náplňou našej práce je pomôcť Vám zorientovať sa, nájsť a ak už máte jasnú ideu, tak zhmotniť Vaše predstavy a sny o Vašom budúcom bývaní. Sme tu preto, aby ste dostali čo najviac informácií k Vášmu najlepšiemu rozhodnutiu. S Týmto predsavzatím bol pre Vás vytvorený tento portál.

ARD Projekt - logo atelieru

Nie každý človek dokáže vlastnú predstavu o  ideálnom bývaní a domove dostatočne presne vyjadriť, alebo v rôznych otázkach má nejasnosti a pochybnosti. Ako inšpirácia a prvá pomoc pri rozhodovaní a zorientovaní slúžia katalógy a už vypracované projekty typových rodinných domov.

Nami projektované domy sú riešené s premyslenou dispozíciou a konštrukciou tak, aby ich výstavba bola čo najjednoduchšia a najekonomickejšia. Našou filozofiou je myšlienka, že v jednoduchosti je krása a účelnosť. Snažíme sa stavby projektovať logicky a účelne bez rôznych zbytočností, ktoré sú väčšinou len časovo obmedzenými trendovými prvkami bez výraznejšej pridanej hodnoty. Veríme, že v našej ponuke nájdete inšpiráciu a pomôžeme Vám nájsť to, čo hľadáte. Odpovede na vaše otázky nájdete na stránke www.ardprojekt.sk. Vstúpte a vitajte v spoločnosti priateľov dobrej a triezvej architektúry.

 

Najobľúbenejšie projekty.

Projekt domu   Projekt domu   Projekt domu

 

 

S úctou

Ing. Martin Michalík 

 

Naše realizácie

Snažíme sa aby štýl našej práce korešpondoval s hodnotami ktoré vyznávame v súkromí...
REALIZÁCIE DOMOV

Mohlo by vas zaujímat